Man in yellow jacket

Mężczyzna w żółtej kurtce: Twórcze Uwiecznienie Chwil

O Projekcie

Mężczyzna w żółtej kurtce ( Man in yellow jacket ) – to projekt zapoczątkowany na początku 2021 roku. W jego ramach eksploruje różnorodne lokalizacje, uwieczniając chwile w sposób artystyczny, zachowując jednocześnie ludzki pierwiastek.

Moja Pasja i Cel

W sercu projektu “Mężczyzna w żółtej kurtce” (Man in yellow jacket) leży pragnienie uchwycenia wyjątkowych momentów, które wybijają się ponad szarą codzienność. Odkrywanie niezwykłości w zwykłych chwilach. Poprzez moje prace pragnę przenieść widza w podróż przez emocje, miejsca i ludzkie historie, które kryją się za każdym ujęciem.

Inspiracja

Moja inspiracja wywodzi się z bogactwa ludzkich emocji oraz z osobistej wizji artystycznej. Poprzez obiektyw kamery pragnę przenieść widza w świat pełen uczuć, refleksji i autentyczności.

Szara rzeczywistość zdjęcie z projektu mężczyzna w żółtej kurtce. Man in yellow jacket

Otwarte przestrzenie

Unosząca się mgła zaostrzała szarą rzeczywistość. W ten dzień nie było nic, co zachęcało do obcowania ze światem. Ulice były kompletnie puste. Miało to swoje plusy. Mogłem skupić się na „tu i teraz”. Zapach wilgotnego asfaltu mieszał się z mokrymi liśćmi. Wziąłem parę głębokich oddechów i poczułem natchnienie. Spoglądnąłem przez obiektyw, ale dostrzegłem tylko mrok. Dzisiaj nawet drzewa wyglądały, jakby odebrano im duszę. Przeszedł mnie dreszcz. Zapragnąłem być znowu w domu. Wracając, czułem skrajne emocje. Nieprzyjemna aura wywołała u mnie przygnębienie, ale z drugiej strony cieszyłem się, że pokonałem wewnętrzny sprzeciw, wyszedłem na spacer i zrobiłem to właśnie zdjęcie.

Metodologia

Proces pracy jest zasadniczo elastyczny i dynamiczny, pozwalając mi na wykorzystanie spontaniczności jako kluczowego elementu twórczego procesu. Większość moich prac i projektów rozwijam “w trakcie realizacji”, co przekłada się na nieustanną eksplorację oraz różnorodność. Niektóre plany i koncepcje mają swoje początki na kartce papieru. Jednak nawet te idee wypracowane na papierze często ulegają modyfikacjom i adaptacjom w trakcie procesu twórczego, aby lepiej oddać esencję chwili i moją wizję artystyczną.

Projekty Man in yellow jacket

Projekt #1

Labirynt

man in yellow jacket

Projekt #2

Tajemniczy zamek

Projekt #3

Pusty grób

Projekt #4

Piramida

Projekt #5

Sahara

Projekt #6

Bezludna wyspa

Projekt #7

Tajemniczy mężczyzna

Projekt #8

Obserwatorium

Projekt #9

Wieża strażnicza

Projekt #10

Droga przez las

Projekt #11

Opuszczona Villa

Projekt #12

Valley

Projekt #13

Stadion

Projekt #14

Tulipany

error: Content is protected !!
× Live