Street Portrait

Miejski Portret

„Street Portrait” – czyli miejski portret to coś więcej niż tylko eksploracja środowiska miejskiego; są sposobem na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z ludźmi, dla których jest to dom. To opowieść o mieście, twarz po twarzy, podróż do serca metropolii i ludzi, którzy ją ożywiają.


Projekt

Celem tego projektu jest uchwycenie różnorodności ludzkich emocji i wyrazu twarzy w naturalnym środowisku miejskim. Podejdź do przypadkowych osób i zapytaj o zgodę na wykonanie ich portretu. W ten sposób powstają obrazy, które ukazują wyjątkowość każdej osoby i bogactwo kultury miejskiej.

Street Portrait by Paweł Sierpiński

Kluczowa chwila w Street Portrait

Podczas tworzenia zdjęć w projekcie miałem niezwykłą okazję spotkać utalentowanych i pełnych charakteru raperów. Ulice miasta stają się ich sceną, a chodniki ich studiem nagraniowym. To fascynujące, jak tworzą swoje dzieła sztuki na ulicy, w otoczeniu codziennego zgiełku miejskiego życia.

Street Portrait, miejska fotografia
Utrecht, Holandia 2023

Widok tych artystów, którzy w sposób ekspresyjny wyrażają swoje myśli, emocje i opowieści, był dla mnie nie tylko inspirujący, ale także pouczający. “Street Portrait” stał się dla mnie nie tylko projektem fotograficznym, ale także opowieścią o której opowiem gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Losowe portrety

error: Content is protected !!
× Live